KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11966157
nr 1196 6157
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Akvarell, Signerad, 17x13
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
måndag 13 augusti 2018
kl 20:48:29
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm